O Firmie

Nasza firma jako zakład stolarski istnieje od 1970r., a salon z podłogami otworzyliśmy w 2010r. Podczas wszystkich lat działalności zrealizowaliśmy szereg inwestycji zarówno u Klientów indywidualnych: prywatne domy i mieszkania jak i w większych obiektach użyteczności publicznej: szkoły, sale gimnastyczne, galerie i muzea.

Oferujemy szeroki wybór podłóg krajowych sezonowanych jak i importowanych egzotyków w cenach hurtowych producenta. W naszym asortymencie na pewno Każdy znajdzie coś dla siebie w przystępnych cenach.

Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym z dużym doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz usług w ramach własnych ekip montażowych. Oferujemy fachową i kompleksową obsługę każdego klienta. Przy wyborze drewnianej podłogi oferujemy profesjonalne doradztwo by zapewnić najlepszy wybór desek oraz dobrać odpowiednią tylko sprawdzoną pewną chemię. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem. Efektem są piękne, naturalne, ciepłe, drewniane podłogi, które wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Dużą wagę przykładamy, aby podłoga była jak najtańsza nie tracąc na jakości i żeby każdy Klient był zadowolony, co stanowi najlepszą reklamę naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu Firmowego w Warszawie.

 


SALON FIRMOWY PARKIETT:

ul. Bartycka 26 pawilon 32 A

00-716 Warszawa

Polska

tel. sklep +48 500 550 501

tel. sklep +48 505 704 518

Czynne w godz:
pn-pt: 9-20
sobota: 9-15

e-mail: parkiett@parkiett.pl

 


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.